Już wiemy kto powalczy o tytuł „Matematyka roku 2015”!

telefon 161

telefon 162

Miło nam ogłosić, że czworo uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do Gminnego Konkursu Matematyka roku 2015. Nasi zdolni gimnazjaliści zmierzą się z innymi uczniami z gminy, by powalczyć o to zaszczytne miano. Szkolne eliminacje pokazały, że wiek nie stoi na przeszkodzie, aby rywalizować ze starszymi. Troje gimnazjalistów, którzy zdobyli wystarczającą ilość punktów, jest z I klasy gimnazjum- Dominika, Magda i Arek. Jedyną reprezentantką najstarszej klasy będzie Olimpia. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.