Podróż do Ziemi Świętej

Ziemia świętaDnia 8 grudnia odwiedził nas znany w Librantowej pan podróżnik. Jest to najlepszy dowód na to, że grupa TRZASK ma się dobrze i (w powiększonym już składzie) wciąż podróżuje po pięknych zakamarkach świata. Tym razem pan Samuel opowiadał o Izraelu i Ziemi Świętej. To niezwykłe i tak ważne dla wielu miejsce, grupa zwiedzała w momencie bardzo trudnym, bo naznaczonym wojną i cierpieniem. Mimo tego, opowieść byłą równie ciekawa i na pewno o wiele bardziej poruszająca niż zazwyczaj. Piękne widoki i miejsca owiane aurą mistycyzmu zachwycały i wprawiały w zdumienie. Zarówno uczniowie klas 0-3, jak i starszaki z klas podstawówki i gimnazjum słuchały niezwykłej opowieści z zapartym tchem. Spotkanie zorganizowała Pani Aniela Biedroń, która na co dzień dba o to, by świat nie miał dla nas tajemnic. Dziękujemy!