Spokojnie, to tylko ćwiczenia!

pr-bna ewakuacjaPróbna ewakuacja to bardzo ważne wydarzenie dla szkolnej społeczności. W czasie akcji młodzi ludzie uczą się jak szybko i bezpiecznie opuścić teren szkoły, gdy dzieje się coś niebezpiecznego. Nasze szkolenie z tego zakresu odbyło się 31 października. Wszystko poszło sprawnie i po chwili mogliśmy powrócić do szkolnych ławek. Oby NIGDY nie było potrzeby przeprowadzać takiej akcji z powodu zaistniałego zagrożenia. Mamy nadzieję, że nad naszymi szkolnymi aniołkami rozpostarte są jakieś ogromne skrzydła Anioła Stróża, który nie pozwoli, by stało się nam coś złego…..