„Uczniowie listy piszą”

listyJuż po raz drugi w naszej szkole uczniowie pisali listy do chorych dzieci, by sprawić swoim rówieśnikom odrobinę radości. Ta piękna inicjatywa jest ogólnopolską akcją kryjąca się pod hasłem „Marzycielskiej Poczty”. W tym roku przeprowadził ją Samorząd Uczniowski, który wyznaczył osoby odpowiedzialne za zebranie listów (dziękujemy Żanecie, Małgosi i Renacie za podjęcie działań:-). Podziękowania należą się także dziewczynom z klasy I gimnazjum, które pomogły w wykonaniu plakatów, jakie rozwieszone zostały po całej szkole.

Kochani Uczniowie! Listy zostały wysłane i już niedługo dotrą do adresatów. Inicjatorki działań - panie P. Zarzeka i I. Szlag- dziękują za zaangażowanie.