Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Rozpoczęcie roku szkolnego 14-15W poniedziałek 1 września 2014 roku w Zespole Szkół w Librantowej odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego, która poprzedzona była mszą św. Akademię przygotowali uczniowie klasy szóstej szkoły podstawowej, którzy spisali sie na medal. Upamiętnili przypadajacą właśnie w tym dniu 75 rocznicę wybuchu II wojny światowej, a także wykazali się poczuciem humoru i umiejętnościami aktorskimi przedstawiając krótką, ale śmieszną scenkę. Uczniów przygotowały Panie: Danuta Bernady i Agnieszka Machowska-Leśniak. Nastepnie głos oddany został Panu Dyrektorowi - Jarosławowi Roli, który witał uczniów, nauczycieli i rodziców, jak również przedstawił plany organizacyjne na najbliższy rok szkolny.