Na końcu szkolnej drogi!

komersW tym właśnie miejscu-na końcu szkolnej drogi- przynajmniej w kontekście Librantowej, znaleźli się młodzi ludzie z klasy III gimnazjum, którzy po południu 25 czerwca żegnali się ze szkołą. Absolwenci gimnazjum w programie artystycznym przypomnieli, czego ważnego nauczyła ich nasza szkoła. Wspomnienia, fotografie z wczesnego dzieciństwa, filmiki z przemowami tęskniących już kolegów nie ułatwiały sytuacji rozstania. Z wielu oczu popłynęły szczere łzy. Szczególnie wzruszeni byli rodzice, bo ich dzieci czeka teraz wybór kolejnej drogi, a to nigdy nie jest łatwe.

Występowi gimnazjalistów przyglądało się Grono Pedagogiczne, które miało możliwość kształtowania młodych charakterów przez kilka lat. Wychowawczynią klasy była pani Paulina Witek. Także ona (zaraz po Panu Dyrektorze) skierowała kilka ciepłych zdań do swoich wieloletnich podopiecznych. Po części oficjalnej młodzież miała możliwość pobawić się w swoim towarzystwie przy muzyce. Kochani absolwenci! Życzymy Wam jak najwięcej prostych dróg w tym nowym, prawie dorosłym życiu. Wierzymy, że każdy z Was odnajdzie właśnie tę ścieżkę, która doprowadzi go do realizacji życiowych marzeń.