„Kiedy w piątek słońce świeci, serce mi do góry wzlata…”

koniec roku1To właśnie tymi słowami piosenki pożegnaliśmy rok szkolny 2013/2014. Absolwenci szkoły podstawowej pod okiem p. I. Szlag przygotowali i (w istnie anielskim wydaniu) poprowadzili akademię. Część artystyczna nie mogła obejść się bez wspomnień z minionych lat (Dominiku, dziękujemy za oprawę wizualną!), a szóstoklasiści postanowili pożegnać się w stylu śpiewająco- tanecznym (w imieniu absolwentów dziękujemy za pomoc uczennicom z klasy 5- Ani, Kamie, Adze i Madzi).

Nie możemy zapomnieć o pochwale dla pozostałych uczniów pojawiających się na szkolnej scenie, bowiem podeszli do sprawy w bardzo profesjonalny sposób. W drugiej części uroczystości pan dyrektor szkoły wręczył wyróżniającym się uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, 100% frekwencję, osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i sportowych. Pożegnaliśmy również najstarszą młodzież, która nie powróci we wrześniu i w tym miejscu życzymy im powodzenia w nowych, wymarzonych szkołach. Pamiętajcie, że zawsze jesteście mile widziani w naszych szkolnych progach. Całej szkolnej społeczności życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.