Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Artykuły

Gminny Konkurs Literacko-Plastyczny w Trzetrzewinie

IMG gminny trzetrzewinaRywalizacja w szkole w Trzetrzewinie odbyła się 22 maja. Konkurs ma swoją wieloletnią tradycję i co roku gromadzi reprezentacje wielu szkół z Gminy Chełmiec. W tym roku naszą szkołę reprezentowały piątoklasistki: Wiktoria Mółka, Liliana Ciapała i Zuzanna Turska. Dziewczyny z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do rywalizacji. Konkurs wymaga prawdziwej wszechstronności. Trzeba umieć opowiadać, rysować, panować nad emocjami i czasem oraz być bardzo kreatywnym. Wyćwiczone i uśmiechnięte dziewczyny udały się na konkurs, na którym wykonały piękny komiks i wykorzystały wiedzę o mitach greckich. Zabawa była udana i piątoklasistki z zasłużonym dyplomem i nagrodami wróciły do szkoły w Librantowej. Tym razem bez miejsca na podium, ale z poczuciem dobrze wykonanego zadania i nowym doświadczeniem, co w życiu jest równie ważne jak nagrody i wyróżnienia. Opiekę nad uczennicami w czasie przygotowań do konkursu i w czasie jego trwania sprawowała dumna z podopiecznych pani Paulina Zarzeka.

Jesteś tutaj: Home