Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Artykuły

Ekstra Klasa 2024- runda 3

OIPTytuł konkurencji brzmiał: Librantową znamy i kochamy

A oto treść zadania:

Zaprezentujcie jedno wyjątkowe dla Waszej klasy miejsce w Librantowej. Forma dowolna, ważne, by wasze wykonanie zadania tłumaczyło, czemu to akurat miejsce jest ważne. Może być to filmik, gazetka, mini- przedstawienie w formie opowieści. Zdecydujcie czy będzie to budynek, zagospodarowana przestrzeń czy piękny element krajobrazu. Zabierzcie nas tam i sprawcie, ż i my pokochamy to miejsce.

Kryteria:

Ciekawa prezentacja miejsca -1 p

Wyjaśnienie powodu, dla którego miejsce wybrano -0-2 p

Zaangażowanie całego zespołu klasowego w realizację zadaniaJ 0– 1 p.

Element zaskoczenia jury– 0-1 p

Z zadaniem wszystkie trzy klasy poradziły sobie wspaniale. Wniosek płynący z przygotowanych prezentacji jest taki, że boisko i szkoła to miejsca, które są bliskie Waszym sercom. To wspaniale, bo chociaż Librantowa pełna jest pięknych i urokliwych przestrzeni, to naszych uczniów łączy najbardziej wspólna zabawa i nauka. Jury po sumiennym i wnikliwym przeanalizowaniu filmików postanowiło przyznać następującą punktację:

Klasa 4 – 5 punktów

Klasa 5 -4 punkty

Klasa 6 – 3 punkty

Jesteś tutaj: Home