Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Artykuły

Ogrodzieniec 2024

ogr24W dniu 9 maja klasy 5 i 6 pod opieką Pani Kamili Oracz-Ogorzałek, Pani Katarzyny Kani oraz Pana Roberta Zelka udały się na wycieczkę do Ogrodzieńca.

Pomimo wczesnej godziny wyruszyli spod szkoły pełni energii. Po drodze uczniowie rozmawiali ze sobą, grali w gry i słuchali opowieści pani pilot. Po dotarciu na miejsce uczestnicy wyjazdu mieli okazję zwiedzać ruiny zamku oraz dzięki przewodnikowi, dowiedzieć się czegoś więcej o jego historii. Później wszyscy udali się do sali tortur, gdzie dowiedzieli się wielu ciekawostek o średniowiecznych karach. Po chwili przerwy na pamiątki i toalety, uczniowie udali się do jaskini Głębokiej gdzie zobaczyli zachwycające swoim kształtem formy krasowe. Po wyjściu z jaskini nadszedł czas na spacer po rezerwacie. Po niezbyt długiej wędrówce uczniowie znaleźli się na szczycie Góry Zborów a po zejściu z niej, wszyscy spotkali się przy autokarze, aby wrócić do domu. W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć przystanku przy restauracji McDonald’s, co dla wielu było największą atrakcją wycieczki. J

Droga powrotna minęła szybko i bezpiecznie.

Justyna Gołąb, klasa 5

Jesteś tutaj: Home