Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Artykuły

Podsumowanie projektu „ Odblaskowa Szkoła”

odb23W dniu 30 października 2023r. w naszej szkole odbył się apel, na którym podsumowano wszystkie podjęte działania w ramach projektu „Odblaskowa Szkoła”. Uczniowie klasy 2 w krótkich scenkach wierszem i piosenką przekazali swoim kolegom i koleżankom zasady obowiązujące w ruchu drogowym. Laureaci poszczególnych konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz elementy odblaskowe. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza , doświadczenie oraz wypracowane wzorce zachowań przyczynią się do zmiany złych przyzwyczajeń, a tym samym do zmniejszenia liczby wypadków z udziałem dzieci. Dbajmy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych dzieci! „Nośmy odblaski- bądźmy bezpieczni!”.

Jesteś tutaj: Home