Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Artykuły

Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT

ort22W dniu 8 czerwca, mali zwycięzcy klasowych konkursów udali się na XV Gminny Konkurs Ortograficzny do Szkoły Podstawowej w Świniarsku. Polegał on na napisaniu dyktanda naszpikowanego zawiłościami ortograficznymi, podpisaniu rysunków, które wcale nie były proste do odgadnięcia, rozwiązaniu krzyżówki i uzupełnieniu luk w wyrazach.

Nasi dzielni uczniowie w osobach: Krystian Młynarczyk z klasy 1, Szymon Bieniek z klasy 2 i Justynka Gołąb z klasy 3 za swój trud włożony w przygotowanie się i uczestnictwo w rywalizacji otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Gratulujemy naszym reprezentantom i mamy nadzieję, że nadal z chęcią będą zgłębiać tajniki polskiej ortografii.

Opiekę nad uczniami w czasie wyjazdu sprawowała Pani A. Biedroń

Jesteś tutaj: Home