Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Artykuły

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

zakroku21-22„Każde zakończenie stanowi początek czegoś nowego”.

[Libba Bray]

Nadeszła chwila, gdy najstarsi uczniowie żegnają się z murami naszej szkoły. Po wspólnie spędzonych latach rozpoczynają kolejny etap w swoim życiu. Przed nimi nowa szkoła, przyjaźnie, możliwości i wyzwania, jakie szykuje im los… Dobrze, by pamiętali, że „każde zakończenie stanowi początek czegoś nowego”.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego ósmoklasiści wykonali przed szkolną publicznością przygotowany przez siebie występ teatralno- muzyczny, którego celem było- w humorystyczny sposób- pokazanie szkolnych zmagań uczniów i nauczycieli. W kilku krótkich scenkach przybliżyli trudy codziennej uczniowskiej rzeczywistości. Poprzeplatali swoje aktorskie występy utworami muzycznymi. Nie zabrakło też chwil refleksji. Podziękowania płynęły w stronę rodziców – za trud wychowania , nauczycieli- dzielących się swoją wiedzą i pracowników szkoły. Przywołano wychowawców, którzy od samego początku kształtowali ich charaktery, wpajali wartości, które pomogą w podejmowaniu przyszłych decyzji. Pan Dyrektor Jarosław Rola i wychowawczyni klasy Pani Anna Sus wręczyli naszym absolwentom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, nagrody za 100 % frekwencję oraz szczególne zaangażowanie w życie społeczności uczniowskiej. Klasa siódma (zgodnie z tradycją) pożegnała się ze starszymi koleżankami i kolegami symbolicznymi podarunkami.

Kolejnym punktem było wywołanie na środek najzdolniejszych uczniów z pozostałych klas i wręczenie świadectw z wyróżnieniem, a także nagród za 100% frekwencję i zaangażowanie w życie szkoły. Zakończenie roku to również moment, gdy czas na podsumowania w postaci nagród indywidualnych za udział w konkursach, projektach i akcjach przeprowadzanych przez cały rok szkolny.

Wyjątkowym punktem ostatniego dnia w szkole było przyznanie stypendiów przez zaprzyjaźnioną Polsko - Amerykańską Fundację Zdrowia i Sportu "Viktoria". A wyróżnionymi uczniami zostali: Julia Rosiek oraz Kinga Rzepka z klasy 6 oraz Krzysztof Groński z klasy 8. Gratulujemy.

Jesteś tutaj: Home