Mistrzynie recytacji

rec22Zuzanna Nowobilska i Wiktoria Dąbrowska to uczestniczki konkursu recytatorskiego w Januszowej. Dziewczęta reprezentowały naszą szkołę w dwóch różnych kategoriach wiekowych. Zuzia w kategorii klas 1-3, Wiktoria w kategorii klas 4-6. Obie uczennice zdobyły I miejsca w rywalizacji. Każda w swojej grupie wiekowej. Dziewczyny przepięknie wykonały utwory poetyckie i prozę. W ich tekstach mowa była o smokach, mopsach, rolmopsach i aniołach. Działo się tematycznie i artystycznie. Jury doceniło talent młodych artystek, a Pan Wójt wręczył im nagrody i przypomniał, że każdy talent to wielka odpowiedzialność i nie można jej zmarnować. Dziewczyny dobrze o tym wiedzą, bo każda z nich udziela się w grupach teatralnych- Zuzia w Pałacu Młodzieży, Wiktoria w szkolnym kole teatralnym. Dziewczynkom gratulujemy i kibicujemy, bo jesteśmy pewni, że to nie ich ostatnie artystyczne słowo. Opiekę nad uczennicami w czasie wyjazdu sprawowała pani Paulina Zarzeka, która przygotowała też do występu Wiktorię.