Kiermasz Bożonarodzeniowy 2021

KIERMASZ     ŚWIĄTECZNY

SAMORZĄD UCZNIOWSKI zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli na Kiermasz Świąteczny, który rozpocznie się w poniedziałek 13 grudnia i będzie trwał do 17 grudnia. Zainteresowanych zapraszamy na zakupy do biblioteki szkolnej codziennie na przerwach śniadaniowych. Na Kiermaszu zakupicie pachnące pierniczki a także ozdoby świąteczne.

KONKURS NA STROIK BOŻONARODZENIOWY

Tradycyjnie zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Z niecierpliwością czekamy na to czym nas zaskoczycie w tym roku J. Pamiętajcie, że najcenniejsze będą dla nas prace wykonane malutkimi rękami naszych uczniów. Stroiki prosimy przynosić do 17 grudnia do pań K.Ogorzałek lub P. Witek.