GÓRA GROSZA 2021

góra groszaSamorząd Uczniowski z radością ogłasza, że nasza Szkoła już po raz kolejny przystępuje do akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Pieniądze, które uda nam się zebrać w miesiącach listopadzie i grudniu zostaną przekazane na rzecz dzieci, które nie wychowują się w swoich rodzinach.

Przypominamy, że podczas akcji zbieramy monety o nominałach: 1 gr, 2 gr, 5 gr ale także 10 gr, 20 gr i 50 gr. Nasi szkolni wolontariusze będą odwiedzać Wasze klasy w każdy poniedziałek oraz czwartek i wtedy będziecie mogli przekazywać im przyniesione pieniążki.

Akcja będzie trwała do 20 grudnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

Pamiętajcie: "Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie" J