Nagrodzeni w Gminnym Konkursie Literacko- Fotograficznym

dyp311W dniu 3 listopada troje uczniów naszej szkoły udało się do Marcinkowic, aby tam odebrać nagrody za konkurs, w którym brali udział jeszcze w minionym roku szkolnym. Zadaniem młodych humanistów było wykonanie pracy łączącej dokumentację fotograficzną pięknych miejsc swojej Małej Ojczyzny oraz opis literacki nawiązujący do zdjęć. Kasia, Maks i Alan pracowali pod czujnym okiem pani Anny Sezanowicz- nauczycielki języka polskiego. Efekt ich pracy to podium dla całej trójki. Pierwsze miejsce dla Maksymiliana Bielaka, drugie dla Alana Opoki i trzecie dla Katarzyny Wańczyk to piękny dowód na to, że wśród szóstoklasistów nie brakuje młodych zdolnych i wszechstronnych. Po nagrody z dziećmi wybrały się dumne jak zawsze Mamy.