Piątoklasiści świętują Dzień Dziecka

Dzień Dziecka52 czerwca klasa piąta wraz z wychowawczynią zorganizowała wspólny wyjazd z okazji Dnia Dziecka do kina Sokół na projekcję filmu „Godzilla vs Kong”. Film był bardzo interesujący z licznymi zwrotami akcji i zachwycającymi efektami specjalnymi. Po filmie uczniowie i nauczyciele udali się na spacer sadecką starówką ciesząc się wspólnym towarzystwem i piękną pogodą. Pierwszy przystanek to oczywiście pyszne lody w lokalnej lodziarni. Następnie dotarliśmy wspólnie na wzgórze zamkowe, gdzie uczniowie mogli pobawić się na placu zabaw, pospacerować parkowymi alejkami i odpocząć w cieniu drzew. Wyjazd możemy spokojnie zaliczyć do udanych, gdyż wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy za wsparcie w opiece nad uczniami pani Paulinie Zarzece.