Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Artykuły

Okiem artystki

zuziaATo wspaniałe uczucie widzieć, jak rodzi się czyjaś pasja. Plastyka to dziedzina bardzo pojemna, dlatego też na lekcjach w klasie 7. omawia się fotografię, która staje się coraz bardziej znaczącą dziedziną sztuki. Tematy związane z wykonywaniem zdjęć od strony teoretycznej, a potem także praktycznej rozbudziły artystyczną duszę Zuzi. Od tej pory powstało wiele pięknych fotografii. Wyjątkowo ujmujące momenty wędrówki słońca, magia zimowego krajobrazu, umiejętne uchwycenie detalu- to wszystko króluje na pracach siódmoklasistki. Dokąd zaprowadzą Zuzię jej artystyczne przygody? Mamy nadzieję , że pozostanie na ścieżce pasji i kiedyś zamieni ją na drogę do gwiazd J

Jesteś tutaj: Home