Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 13.11.2020 r.

Librantowa, 12.11.2020 r.

Komunikat

W uzupełnieniu informacji w sprawie organizacji zajęć opiekuńczych na świetlicy dla dzieci z kl. 1-3, których rodzice zatrudnieni są w podmiotach leczniczych oraz innych jednostkach realizujących zadania publiczne w związku z przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19, zajęcia te będą się odbywały w dotychczasowym zakresie czasowym, tj. od godz. 11.00 – 15.30.

Podstawą objęcia opieką świetlicową jest zatrudnienie co najmniej jednego z rodziców w/w podmiotach. W przypadku dzieci, które do tej pory nie korzystały z opieki świetlicowej, rodzice zobowiązani są do dokonania pisemnego zgłoszenia w sekretariacie szkoły.

Jarosław Rola, dyrektor szkoły