Zarządzenie Dyrektora z dnia 10.11.2020

Librantowa, 10.11.2020 r.

Komunikat

W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych w klasach 1 - 8 SP, wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywać się będą w trybie zdalnym, stosownie do obowiązującego planu lekcji. Zajęcia realizowane są w programie „office 365” na platformie dziennika elektronicznego. Godzina lekcyjna zajęć zdalnych (on-line) ze względu na higienę pracy może ulec skróceniu do 30 minut.

Organizacja konsultacji dla kl. 8 z j. polskiego, matematyki oraz j. angielskiego nastąpi po powrocie nauczycieli ze zwolnienia lekarskiego.

Uwaga zmiana!

Zajęcia rewalidacyjne oraz pozostałe zajęcia specjalistyczne odbywające się w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej (korekcyjno - kompensacyjne, logopedyczne, dydaktyczno - wyrównawcze) odbywać się mogą w trybie stacjonarnym lub zdalnym. W przypadku zajęć stacjonarnych nie jest już wymagana opieka osoby dorosłej w drodze „do” i „ze” szkoły. W celu organizacyjnego ujednolicenia uprasza się o kontakt z właściwym nauczycielem i uzgodnienie formy udziału dziecka w zajęciach.

Jeszcze raz apeluję do Państwa o Wasze wsparcie dla projektu „Pod biało-czerwoną”.

Jarosław Rola, dyrektor szkoły