Ekstra Klasa- finał!

Kto zyskał miano „Ekstra klasy”?

Kochani Uczniowie!

Poprzedni rok szkolny był pełen zawirowań, dlatego jedno zadanie konkursu nie zostało zrealizowane, ponieważ nie było takiej możliwości, gdyż uczyliśmy się zdalnie. Podsumowaliśmy pozostałe Wasze działania i wyłoniliśmy najlepszą klasę w szkole.

Zanim ogłosimy wyniki, to kilka słów skierowanych do Was… Dziękujemy Wam za zaangażowanie, głowy pełne pomysłów i ogromne serca, które wkładaliście w zaproponowane zadania. Mamy nadzieję (my – organizatorki), że dzięki tym wspólnym działaniom upewniliście się, że w zespole siła i możecie liczyć na wsparcie Koleżanek i Kolegów. Wiemy, że Wasze wychowawczynie mobilizowały Was, byście nie poddawali się mimo trudności, ale dzielnie zmierzali do wyznaczonego celu.

A teraz przyszła ta chwila… czas podsumowań.

Po dwóch konkurencjach prowadziła klasa IV (10p.),

a klasy V i VI uzyskały taką samą ilość punktów- 7.

Kolejne konkurencje dotyczyły średnich ocen z I półrocza oraz frekwencji klasy. I tak.

Średnie ocen:

kl. 4 – 5 p. (4,83)

kl. 5- 4 p. (4,5)

kl. 6 – 3 p. (4,42)

Frekwencja:

kl. 4 – 5 p. (97 %)

kl. 5 – 4 p. (95%)

kl. 6 – 5 p. (97%).

Podsumowanie:

kl.4 – 10p.+ 5p.+ 5p.= 20 p.

kl. 5 – 7p.+ 4p. + 4p.= 15p.

kl. 6 – 7p.+ 3p. + 5p.= 15p.

A zatem. Miano „Ekstra Klasy” uzyskała debiutująca klasa 4. GRATULUJEMY!

Nagroda czeka na Was i zostanie wręczona przez Pana Dyrektora Szkoły.