Gdzie widziano Kalinę w Zakopanem?

IMG 20200820 161444Nasza uczennica Kalina Rosiek – wychowanka pani Anny Sus jest już doskonale znana jako wyjątkowa artystka o wielkiej wrażliwości i talencie. Swoimi pracami zachwyca nie tylko szkolną społeczność , ale i szersze grono miłośników sztuk plastycznych. Tym razem talent młodej artystki doceniło jury Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich, które nagrodziło przepiękny plakat Kaliny II miejscem. Kalinka odebrała nagrodę, zapozowała na podium w sesji dla prasy i telewizji i zebrała gromkie oklaski od zgromadzonej na uroczystości widowni. Transmisja z wręczenia nagród, która odbyła się na żywo na FB dnia 20 sierpnia oraz artykuły w prasie były kolejnym docenieniem artystki (https://24tp.pl/n/71577).
Ponadto najlepsze prace spośród nadesłanych plakatów oglądać można na wystawie w parku miejskim przy Placu Niepodległości w Zakopanem. Jest tam też oczywiście praca Kaliny. Nic dodać , nic ująć. Prawdziwy talent broni się sam. Jak zwykle : GRATULUJEMY, wiernie KIBICUJEMY i cieszymy się, że Kalinie nie trzeba powtarzać, że
Talent to rzecz cudowna, ale nie posłuży temu, komu brak wytrwałości.