Zespół Szkół w Librantowej

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Szkoła z widokami ...

Szkoła z widokami ...

Szkoła położona wśród pięknych krajobrazów Pogórza Rożnowskiego.

Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Szkoła z widokami ...
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Ćwiczyć każdy może

fitness„Ćwiczyć każdy może”, jeśli tylko chce! Udowodniła to nasza młodzież, która (nie zważając na fakt, że to sobota) postanowiła aktywnie rozpocząć weekend. Dzielnie przybyli pod szkołę (nie wszyscy, bo niektórzy nie mogli się dobudzić;)), by o 8.30 wyruszyć do „Fitness” klubu w Trzech Koronach i odreagować stresy mijającego tygodnia. Gimnazjaliści zachwycili się wyposażeniem, które dodatkowo spotęgowało motywację do wysiłku fizycznego.

Po wyjaśnieniach sympatycznej Pani instruktor, każdy próbował swych sił przemierzając kilometry na bieżni. Nikt się nie nudził, bowiem przed oczami ćwiczących były dotykowe ekrany z dostępem do telewizji i Internetu, a zmieniające się na monitorach krajobrazy przenosiły w inną rzeczywistość. Po udanej rozgrzewce płeć piękna skorzystała z rowerków a męskie grono udało się na siłownię, by zwiększyć muskulaturę Czas upływał… pojawiało sie zmęczenie… a upór młodych ludzi nie zmniejszał się wcale, był wręcz imponujący, bo żadne z nich nie przestawało ćwiczyć. Na twarzach pojawiały się uśmiechy pełne satysfakcji. Najmilszą niespodzianką dla pań, które opiekowały się młodzieżą, były zapytania o następne wyjazdy.

Aktywny wypoczynek (w ramach akcji „Szkoła w ruchu”) zorganizowała Pani Paulina Witek. Opiekę nad młodzieżą sprawowała również Pani Iwona Szlag.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Ćwiczyć każdy może