Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Ćwiczyć każdy może

Po wyjaśnieniach sympatycznej Pani instruktor, każdy próbował swych sił przemierzając kilometry na bieżni. Nikt się nie nudził, bowiem przed oczami ćwiczących były dotykowe ekrany z dostępem do telewizji i Internetu, a zmieniające się na monitorach krajobrazy przenosiły w inną rzeczywistość. Po udanej rozgrzewce płeć piękna skorzystała z rowerków a męskie grono udało się na siłownię, by zwiększyć muskulaturę Czas upływał… pojawiało sie zmęczenie… a upór młodych ludzi nie zmniejszał się wcale, był wręcz imponujący, bo żadne z nich nie przestawało ćwiczyć. Na twarzach pojawiały się uśmiechy pełne satysfakcji. Najmilszą niespodzianką dla pań, które opiekowały się młodzieżą, były zapytania o następne wyjazdy.

Aktywny wypoczynek (w ramach akcji „Szkoła w ruchu”) zorganizowała Pani Paulina Witek. Opiekę nad młodzieżą sprawowała również Pani Iwona Szlag.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Ćwiczyć każdy może