Pielęgnujemy tradycję

Pielęgnujemy tradycję

Pamiętamy o przeszłości. Oddajemy hołd bohaterom w trakcie uroczystości rocznicowych.

Rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Na kołach zainteresowań i realizując różne projekty, możesz rozwijać swoje pasje.

  • Logo szkoły
  • Pielęgnujemy tradycję
  • Rozwijamy talenty

Szkoła w ruchu

Nasza szkoła zgłosiła się do ogólnopolskiej akcji Ministra Edukacji Narodowej
„Ćwiczyć każdy może” organizowanej w ramach „Roku szkoły w ruchu”.

Szkołom, które podejmą działania na rzecz aktywności fizycznej, zostanie przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej tytuł „Szkoły w ruchu”. Do zakończenia akcji ( tj. 31. marca) na terenie naszej szkoły organizowane będą konkursy i zawody sportowe, a także zajęcia pozalekcyjne poświęcone aktywności fizycznej. Na tym jednak nie koniec, bowiem przewidziane są także wyjazdy propagujące aktywny wypoczynek.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szkoła w ruchu